תיאטרון אורנה פורת

כרטיס להצגת ילדים ב"פסטיבל ירון" ע"ש הצנחן ירון ירושלמי ב-39 ₪ (במקום 85 ₪)

"פסטיבל ירון" ה-24 להצגות ילדים יתקיים בפורים 23-25.3 בתל אביב.

הפסטיבל יציע כ-20 הצגות איכות לילדים, לנוער ולכל המשפחה (מגיל שנתיים ומעלה) ובהן 3 הצגות חדשות שהופקו במיוחד עבור הפסטיבל ויערכו בו את הבכורה: "משלים של נמלים" ו"קוביות של שוקולד". כמו כן, תעלה במסגרת הפסטיבל ההצגה החדשה מסדרת "כראמל" לה ציפו ילדים רבים - "כראמל 2 ותעלומת הילד ויש", קומדיית הרפתקאות מוזיקלית המבוססת על סדרת רבי המכר של מאירה ברנע גולדברג. עוד יעלו בפסטיבל הצגות אהובות כמו "מחסן השטוזים של דתיה", "מעלה קרחות" ו"מולאן".

זו השנה ה-24 בה מקיים תיאטרון אורנה פורת את "פסטיבל ירון", ע"ש הצנחן ירון ירושלמי ז"ל, במהלך חג הפורים. הפסטיבל יתפרש על פני 3 ימים ב-4 מקומות בתל אביב: מוזיאון תל אביב לאמנות, מוזיאון ארץ ישראל, בית החייל והתיאטרון הקאמרי.

איך נהנים מההטבה:

  • מורידים את קוד ההטבה
  • ממלאים את קוד ההטבה באתר או מוסרים את הקוד במוקד ההזמנות 03-5111444 שלוחה 9

 

הבהרות

תוקף רכישת הכרטיסים: 7.2.24 עד 15.3.24. תוקף מימוש ההטבה: 23.3.24 עד 25.3.24 אירועי "פסטיבל ירון". על בסיס מקום פנוי, כל הקודם זוכה. קוד הטבה אחד ללקוח. הטבה אחת לעסקה. קוד הטבה מעניק כרטיס ב-39 ₪. מלאי מינימום 200 כרטיסים. מימוש ההטבה באתר או במוקד ההזמנות. התשלום באמצעות הכרטיס של מזרחי טפחות למעט סוגי כרטיסים שאינם מכובדים על ידי בית העסק. כל המוצרים והשירותים באחריות הספק בלבד. ניתן לבטל/לשנות כרטיסים עד 48 שעות לפני מועד ההצגה.

להורדת קוד הטבה אישי למימוש המבצע:
נא למלא ת.ז.
נא לבחור ארץ מוצא
נא למלא מספר דרכון
נא למלא 6 ספרות אחרונות של כ. אשראי
נא למלא מספר טלפון (ספרות בלבד)
מייל לא חוקי
קוד הטבה אישי:
הינך רשום להטבה זו:
נשלח למספר:
נשלח למייל:

עכשיו אפשר ליהנות מההטבה! מידע על המימוש מפורט בתנאי ההטבה