כלים לשירותך

כיצד להרכיב תיק השקעות?

תכנון וניהול נכון של השקעותיך יעזרו לך להפיק
תשואה גבוהה יותר בהתאם לאופי תיק ההשקעות המתאים לך ולממש אותן בהצלחה. במרכז ההשקעות מעמידים לרשותך את הכלים והמידע שיסייעו לך לתכנן ולנהל את השקעותיך באופן עצמאי או באמצעות היועצים שלנו.
 
 
 
 
  

 ייעוץ פיננסי במרכז ההשקעות  

יועצי ההשקעות במרכז ההשקעות ירכיבו יחד איתך תיק השקעות אישי המתאים לצרכיך, תוך התחשבות בגורם הזמן, ובאופי תיק השקעות המתאים לך, סולידי או בעל סיכון מחושב.
 
היועצים שלנו בסניפים יסייעו לך לתכנן את השקעותיך בתבונה באמצעות המלצה על חלוקה נבונה של תיק ההשקעות ובחירת הנכסים הפיננסיים המתאימים על מנת להביא לניהול ותכנון נכון של השקעותיך. באפשרותך לבחור לך יועץ באמצעות מנגנון לאיתור סניפים
מוקד ייעודי לתחום ההשקעות -
 
ניתן להשאיר פרטים בטופס ונציג מטעמנו ישמח לחזור אליך.

משתלם להשקיע במזרחי-טפחות

מלא את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם:
 
 
 

ניהול תיקי השקעות 

ניהול באמצעות גורם מקצועי
באפשרותך להסתייע בחברה-בת שלנו אתגר - ניהול תיקי השקעות לצורך ניהול תיק השקעות בגישה אישית ומקצועית . מומחי אתגר - ניהול תיקי השקעות מתמקדים בצרכים הייחודיים שלך תוך מתן שירות יעיל ואמין ושמירה על יציבות לאורך זמן. אנו מזמינים אותך להכיר מקרוב את שירותי אתגר - ניהול תיקי השקעות   ולקבוע פגישה אישית עם אחד מנציגנו.
 
ניהול עצמאי
מרכז ההשקעות, יחד עם אתר ביזפורטל 
,מספק לך מידע עדכני על שוק ההון - נתוני מדד, כתבות, שערים ועוד. כדי לעקוב אחרי הרכב התיק שלך והתשואות שלו, עליך להיכנס לשירות האינטרנט של מזרחי-טפחות .
    

בחירת הסדר פנסיוני נכון 

אנו מאמינים שתכנון נכון של הסדר פנסיוני יאפשר לך המשך הנאה מאיכות חיים טובה גם לאחר פרישתך. קבלת ייעוץ פנסיוני    על ידי מערך היועצים הפנסיוניים של מזרחי טפחות מבטיח לך ייעוץ אובייקטיבי, מקצועי ולאורך זמן, באמצעות צוות יועצים מומחים ומערכת ייעוץ המתקדמת מסוגה בתחום. הייעוץ ניתן ללא תשלום ואינו מותנה בפתיחת חשבון עו"ש במזרחי-טפחות.
 
לקביעת פגישה עם יועץ פנסיוני יש להתקשר לטלפון:  
 

חיתום והנפקת חברות  

מזרחי שוקי הון מציעה לחברות ליווי מלא בכל שלבי ההיערכות לקראת ההנפקה וגיוס ההון 
מזרחי שוקי הון היא חברת בת של מזרחי-טפחות ומהווה גורם מוביל בשוק ההון הישראלי בניהול הנפקות בבורסה בתל אביב. לחברה גם ניסיון רב בניהול, חיתום, תמחור והפצה של הנפקות ציבוריות לסוגיהן.
 
 

עסקות נאמנות 

חברה לנאמנות של מזרחי-טפחות מסייעת בבניית עסקאות נאמנות בין הנאמן, יוצר הנאמנות והנהנה.