כלים לשירותך

שירותי הייעוץ הפנסיוני שלנו לרשותך

חיסכון פנסיוני הוא מההשקעות החשובות ביותר בחייך, לכן זה הזמן להסתכל קדימה ולדאוג לעתידך ולעתיד משפחתך. זה הזמן לפנות ליועצים המקצועיים והמנוסים שלנו, שיסייעו בבחירת החיסכון הפנסיוני המתאים ביותר.
 

לקבלת ייעוץ פנסיוני ללא התחייבות

מלא את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם:
 

יתרונות בקבלת יעוץ פנסיוני במזרחי-טפחות

 • ​​​​​​​​​​​​​​​פגישת ייעוץ ללא תשלום או התחייבות ​​​​tooltip icon
 • מודל ייעוץ פנסיוני ממוחשב מתקדם וייחודי לבנק
 • יועצים פנסיוניים מקצועיים ומנוסים ביותר
 • קבלת מידע מהמסלקה הפנסיונית​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ לגבי כל הנכסים הפנסיוניים האישיים - ללא תשלום​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​tooltip icon

       המסלקה הפנסיונית מספקת תמונת מצב מלאה ועדכנית לגבי הנכסים הפנסיוניים האישיים שנצברו עבורך במהלך שנות עבודתך.​​​​​​​​​​​​​ כך הופך המידע על החסכונות הפנסיונים - ביטוח מנהלים, קרן פנסיה, קרן השתלמות וקופת גמל - לנגיש יותר מתמיד. 
        המסלקה מקבלת ומרכזת מידע מכלל גופי הביטוח, הפנסיה והגמל, ופועלת בפיקוח משרד האוצר.  
         

 יעוץ פנסיוני  באמצעות מערכת תומכת החלטה  

לרשות היועצים הפנסיונים עומדת מערכת תומכת החלטה, שמביאה בחשבון את נתוניו האישיים של הלקוח ואת רמת הסיכון המתאימה לצרכיו. על בסיס נתונים אלה, המודל הפיננסי מתאים לכל לקוח את המוצרים הפנסיונים בצורה מיטבית.

להלן עקרונות הייעוץ הפנסיוני בבנק מזרחי טפחות:

 

1.      חסכון פנסיוני אישי מותאם לרמת הסיכון שבחרת

בתהליך משותף של הלקוח יחד עם היועץ, נקבעת רמת הסיכון המתאימה לכל לקוח. באמצעות מודל ממוחשב מתוחכם וייחודי לבנק, מותאם לכל לקוח הרכב חיסכון פנסיוני, אשר משקף את פרופיל ההשקעה של הלקוח תוך התחשבות בגילו, בצרכיו, בגיל הפנסיה וברמת הסיכון שבחר. 

 

2.      התבוססות על מדדים כמותיים

מודל הייעוץ בו עושה הבנק שימוש מושתת  על מדדים כמותיים ואיכותיים. שימוש בנתונים פומביים מבטיח שקיפות ואובייקטיביות של ההמלצות. המדדים הכמותיים כוללים, בין היתר, תשואות על פני תקופות, מדדי סיכון , הרכב נכסים ואיכות בית ההשקעות.

 

3.      בניית תיק חיסכון פנסיוני

התיק הפנסיוני נבנה תוך התחשבות בכל הגורמים החשובים לחוסך:

גובה ההפקדה האפשרי, גיל החוסך, מצב משפחתי ובריאותי, תחום העיסוק, הצרכים ושיקולים הקשורים להעדפות החוסך באשר למוצר הפנסיוני: גובה דמי הניהול, רמת הסיכון, איכות ניהול ההשקעות, איזון אקטוארי, איתנות פיננסית של הגוף המנהל את החיסכון ועוד.

  

4.        ייעוץ פנסיוני מתמשך 

הבנק עוקב באופן קבוע אחר ביצועי המוצרים הפנסיונים השונים וכן אחר התפתחויות בשווקים הפיננסים ומעדכן את מודל הייעוץ בהתאם.

אנו מזמינים אותך להגיע לפגישת ייעוץ אחת לשנה ולעדכן, במידת הצורך, את הרכב החיסכון הפנסיוני בהתאם לנתונים החדשים שהצטברו מאז פגישת הייעוץ האחרונה ובהתאם לשינויים האישיים שלך.

 

לתכנן את העתיד עם יועצים פנסיונים מומחים

היועצים הפנסיונים של מזרחי-טפחות מחזיקים רישיון לייעוץ פנסיוני מרשות שוק ההון הביטוח והחיסכון. היועצים  עוברים הכשרות מקצועיות על מנת להעניק ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי ומקצועי, ומתעדכנים באופן שוטף אחרי השינויים בשוק הייעוץ הפנסיוני. 
 הייעוץ ניתן לגבי כלל המוצרים המותרים לייעוץ בבנקים ומתעדכנים מעת לעת.


ניתן לפנות אלינו בכל דרך 

בסניף

פשוט בוחרים בסניף מזרחי טפחות בו ניתנים שירותי ייעוץ פנסיוני  
​ב​טלפון
 
מתקשרים ​​​​​​​​8860*
ובנקאי שלנו מיד איתך


 הערות משפטיות

 1.  האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ ו/או המלצה לרכישת מוצר פנסיוני ואין בו כדי להוות תחליף לייעוץ / שיווק פנסיוני בידי בעל רישיון עפ"י הדין המתחשב בנתונים ובצרכים הפרטניים של כל אדם. האמור לעיל הינו למטרות אינפורמציה בלבד ומובא כחומר רקע בלבד. מתן יעוץ פנסיוני על ידי הבנק כפוף לחתימה על הסכם ייעוץ להוראות הדין ולהוראות ההסכם.
 2. בנק מזרחי טפחות בע"מ, בעלי מניותיו, מנהליו ועובדיו לא יהיו אחראים בכל צורה שהיא לנזק ו/או הפסד שיגרם מהסתמכות על האמור לעיל, אם ייגרמו.
 3. בגלישתך באתר כאמור, הינך מסכים לתנאי זה.

​​​​