כלים לשירותך

יעוץ פנסיוני

ייעוץ פיננסי במזרחי-טפחות השקעות

רוצה לבנות תיק השקעות שיתאים בדיוק ליעדים הפיננסיים שלך?
 
רוצה להתמודד בצורה חכמה עם הדינמיות של שוק ההון? 
   
יועצי ההשקעות שלנו יעניקו לך שירות אישי, מוסמך ואמין, ברמה המקצועית ביותר. ​​​​

רוצה להיפגש עם יועץ פיננסי?

מלא את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם:
 

ייעוץ השקעות אישי - יותר זמין אליך!

במזרחי-טפחות השקעות ניתן לקבל הצעת השקעה המותאמת עבורך באופן אישי*, בזכות הידע המקצועי של היועצים הפיננסיים של מזרחי-טפחות והבנת הצרכים ומטרות ההשקעה שלך. 

היועצים שלנו פרוסים וזמינים אליך בסניפי הבנק ברחבי הארץ. כך ניתן ליהנות מייעוץ השקעות שזמין בפריסה רחבה ולא רק בסניף בו מתנהל החשבון. ​​בנוסף, אם היועץ האישי אינו זמין, מעטפת רחבה של יועצי השקעות עומדת לרשותך בכל עת.

היועצים הפינ​נסיים בסניפים ובמרכז ההשקעות מתעדכנים מדי יום באירועים בשוק ההון ונעזרים בתמיכה המקצועית של יחידת המחקר של הבנק, כדי לגבש עבורך את הצעת ההשקעה האופטימלית.
 

יועץ שדואג לאינטרסים שלך 

שירות אישי של יועץ השקעות מקצועי ומוסמך, בעל רישיון ומומחיות בשוק ההון. מניות, אגרות חוב, מק"מ ועוד - ליועצים במזרחי-טפחות השקעות היכרות מעמיקה עם מוצרים פיננסיים מתקדמים בארץ ובעולם וניסיון רב בהתאמת תיק ההשקעות בהתאם לצרכיך.
 

מזמינים אותך לפגישת ייעוץ 

כדי שנוכל להעניק לך שירותי ייעוץ מתקדמים, אנו מזמינים אותך לפגישת ייעוץ פיננסי בסניף ולחתום על הסכם ייעוץ. החתימה על ההסכם תאפשר לך ליהנות משירותיו של היועץ בסניף ולאחריה יעמדו לרשותך יועצי השקעות מורשים במוקד הטלפוני של מזרחי-טפחות השקעות.
 

איך לעקוב אחר תיק ההשקעות? 

ניתן לעקוב אחר תיק ההשקעות האישי שלך באמצעות:

 

    המקצוענים בהשקעות של מזרחי-טפחות ישמחו לסייע לך ולענות על כל שאלה ב- 8860*​​​ מכל טלפון.
 
* בהתאם להוראות הדין יש לחתום על הסכם ייעוץ. הכתוב לעיל אינו מהווה תחליף לייעוץ השקעות אישי המתחשב בצרכי הלקוח, תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבות ומטרות השקעתו המיוחדים של כל אדם ואין לראות בו שום המלצה ו/או ייעוץ המותאם לנתוניו, צרכיו ומטרותיו של כל אדם. ההשקעה במוצרים אלו כפופה לייעוץ. 
 
 
​​​
​​​​​​​​​​​