כלים לשירותך

ייעוץ פיננסי במזרחי-טפחות השקעות

רוצה לבנות תיק השקעות שיתאים בדיוק ליעדים הפיננסיים שלך?
 
רוצה להתמודד בצורה חכמה עם הדינמיות של שוק ההון? 
   
היועצים הפיננסיים שלנו יעניקו לך יחס אישי וייעוץ מוסמך ואמין, ברמה המקצועית ביותר.
 ​​​​

רוצה להיפגש עם יועץ פיננסי?

מלא את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם:
 

תיק השקעות אישי

במזרחי-טפחות השקעות ניתן לקבל הצעת השקעה המותאמת עבורך באופן אישי*, בזכות הידע המקצועי של היועצים הפיננסיים של מזרחי-טפחות והבנת הצרכים ומטרות ההשקעה שלך. היועצים הפינ​נסיים בסניפים ובמוקד הטלפוני של מזרחי-טפחות השקעות מתעדכנים מדי יום באירועים בשוק ההון ונעזרים בתמיכה המקצועית של יחידת המחקר של הבנק, כדי לגבש עבורך את הצעת ההשקעה האופטימלית.
 

ניהול תיקי השקעות 

במזרחי-טפחות השקעות ניתן ליהנות מיתרונות אתגר, חברה לניהול תיקי השקעות ללקוחות פרטיים ומוסדיים מקבוצת מזרחי-טפחות. לתיק ההשקעות שלך מגיע יחס אישי וניהול מקצועי ואמין, המתמקד בצורכים הספציפיים שלך. מומחי אתגר ממתינים לך וערוכים לטפל בכל שאלה בתחום ניהול התיקים. לקביעת פגישת ייעוץ.
 

יועץ שדואג לאינטרסים שלך 

שירות אישי של יועץ השקעות מקצועי ומוסמך, בעל רישיון ומומחיות בשוק ההון. מניות, אגרות חוב, תעודות סל, מק"מ - ליועצים במזרחי-טפחות השקעות היכרות מעמיקה עם מוצרים פיננסיים מתקדמים בארץ ובעולם וניסיון רב בהתאמת תיק ההשקעות בהתאם לצרכיך.
 

מזמינים אותך לפגישת ייעוץ 

כדי שנוכל להעניק לך שירותי ייעוץ מתקדמים, אנו מזמינים אותך לפגישת ייעוץ פיננסי בסניף ולחתום על הסכם ייעוץ. החתימה על ההסכם תאפשר לך ליהנות משירותיו של היועץ בסניף ולאחריה יעמדו לרשותך יועצי השקעות מורשים במוקד הטלפוני של מזרחי-טפחות השקעות.
 

איך לעקוב אחר תיק ההשקעות? 

ניתן לעקוב אחר תיק ההשקעות האישי שלך באמצעות:

 

    המקצוענים בהשקעות של מזרחי-טפחות ישמחו לסייע לך ולענות על כל שאלה ב- 8860*​​​ מכל טלפון.
 
* בהתאם להוראות הדין יש לחתום על הסכם ייעוץ. הכתוב לעיל אינו מהווה תחליף לייעוץ השקעות אישי המתחשב בצרכי הלקוח, תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבות ומטרות השקעתו המיוחדים של כל אדם ואין לראות בו שום המלצה ו/או ייעוץ המותאם לנתוניו, צרכיו ומטרותיו של כל אדם. ההשקעה במוצרים אלו כפופה לייעוץ. 
 
 
​​​
​​​​​​