כלים לשירותך

ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי זה מזרחי טפחות

ייעוץ פנסיוני

החיסכון הפנסיוני שנצבר במהלך שנות העבודה הוא אחת ההשקעות המשמעותיות ביותר להבטחת העתיד הכלכלי לאחר היציאה לפנסיה.


גובה קצבת הפנסיה מושפע מסכום החיסכון שנצבר לאורך השנים, וסכום זה מושפע ממשך החיסכון ורציפותו, תשואות, התאמה למצב האישי, דמי ניהול ועוד.

אחת למספר שנים חשוב לבדוק את מצבו והתאמתו של החיסכון הפנסיוני למצב האישי המשתנה, ולוודא שבבוא היום ייתן מענה לצרכים הפנסיוניים. 


כדי להיות עם היד על הדופק, ​אנו מזמינים אותך ליהנות ממערך היועצים הפנסיוניים שלנו, ולקבוע פגישת ייעוץ אובייקטיבית ללא עלות מצדך​.​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​tooltip icon 


  קביעת פגישה בדרך הנוחה לך

  לקביעת פגישת יעוץ פנסיוני ללא תשלום

  מלא את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם:

  ניתן גם להתקשר 8860* כדי לקבוע פגישה עם יועץ פנסיוני
  באחד הסניפים המעניקים יעוץ פנסיוני​​​. כדי לאתר את הסניף הרצוי יש לבצע סינון על פי שירותים בנקאיים ולסמן "יעוץ פנסיוני". פגישות הייעוץ נערכות רק בתיאום מראש.

  יתרונות הייעוץ הפנסיוני במזרחי-טפחות

  • ​​​​​​​​​​​​​​​פגישת ייעוץ ללא תשלום או התחייבות ​​​​tooltip icon
  • מערכת תומכת יעוץ מהמתקדמות ביותר בשוק הפנסיוני כיום
  • יועצים פנסיוניים אובייקטיביים, מקצועיים ומנוסים ביותר
  • קבלת מידע מהמסלקה הפנסיונית​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ לגבי הנכסים הפנסיוניים האישיים - ללא תשלום​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​tooltip icon


        המסלקה​ הפנסיונית
        מספקת תמונת מצב מלאה ועדכנית לגבי הנכסים הפנסיוניים שנצברו עבורך במהלך שנות עבודתך.​​​​​​​​​​​​​ כך הופך המידע על החסכונות הפנסיונים - ביטוח מנהלים, קרן פנסיה, קרן השתלמות וקופת גמל - לנגיש יותר מתמיד. המסלקה מקבלת ומרכזת מידע מכלל גופי הביטוח, הפנסיה והגמל, ופועלת בפיקוח משרד האוצר.  

        ניתן לשוחח עם היועץ הפיננסי ולאשר טלפונית לקבל את המידע מהמסלקה הפנסיונית. 

  ​מה כולל הייעוץ פנסיוני?​ 

  • קבלת מידע על המוצרים הפנסיוניים שלך לפני הפגישה הראשונה - לאחר קבלת אישורך אנו מקבלים מהמסלקה הפנסיונית ריכוז כל המוצרים הפנסיוניים שברשותך. הבנק מממן את מלוא עלות הפנייה למסלקה. 
  • פגישת ייעוץ ראשונה - בפגישה יבחן היועץ את הנתונים האישיים שלכם כמו גיל, מצב משפחתי, רמת הכנסה ורמת הסיכון המועדפת עליכם. היועץ יבחן וימליץ לכם על ההסדר הפנסיוני הטוב ביותר עבורכם.

  • יעוץ פנסיוני מתמשך - היועצים שלנו מעניקים יעוץ בהתאם לשינויים בצרכים האישיים שלכם - למשל הולדת ילד, הכנסה נוספת ועוד. במקביל, הבנק עוקב באופן קבוע אחר ביצועי המוצרים הפנסיונים השונים וכן אחר התפתחויות בשווקים הפיננסים ומעדכן את מודל הייעוץ בהתאם.​ אנו מזמינים אותך להגיע לפגישת ייעוץ אחת לשנה ולעדכן, במידת הצורך, את הרכב החיסכון הפנסיוני. 


  עקרונות הייעוץ הפנסיוני במזרחי טפחות:

   1. חסכון פנסיוני אישי מותאם לרמת הסיכון שבחרת

  רמת הסיכון המתאימה נקבעת בתהליך משותף של הלקוח יחד עם היועץ, באמצעות מודל ממוחשב מתוחכם וייחודי לבנק. 

   

  2. התבססות על מדדים כמותיים

  מודל הייעוץ של הבנק מושתת על מדדים כמותיים ואיכותיים. שימוש בנתונים פומביים מבטיח שקיפות ואובייקטיביות של ההמלצות. המדדים כוללים, בין היתר, תשואות על פני תקופות, מדדי סיכון והרכב נכסים.

   

  3. בניית תיק חיסכון פנסיוני

  התיק הפנסיוני נבנה תוך התחשבות בכל הגורמים החשובים לחוסך:

  גובה ההפקדה האפשרי, גיל החוסך, מצב משפחתי ובריאותי, תחום העיסוק, הצרכים ושיקולים הקשורים להעדפות החוסך באשר למוצר הפנסיוני: גובה דמי הניהול, רמת הסיכון, איכות ניהול ההשקעות, איזון אקטוארי ועוד.

     

  ​לאמ​נת השירות ללקוחות הייעוץ הפנסיוני  הערות משפטיות

  1.  האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ ו/או המלצה לרכישת מוצר פנסיוני ואין בו כדי להוות תחליף לייעוץ / שיווק פנסיוני בידי בעל רישיון עפ"י הדין המתחשב בנתונים ובצרכים הפרטניים של כל אדם.
  2. הצטרפות למוצר פנסיוני או הישארות בו עקב הייעוץ מזכה את הבנק בעמלות הפצה מהיצרנים הפנסיונים בהתאם לחוק 
  3. האמור לעיל הינו למטרות אינפורמציה בלבד ומובא כחומר רקע בלבד. 
  4. מתן יעוץ פנסיוני על ידי הבנק כפוף לחתימה על הסכם ייעוץ, להוראות הדין ולהוראות ההסכם. ​​​​​​
  5. בנק מזרחי טפחות בע"מ, בעלי מניותיו, מנהליו ועובדיו לא יהיו אחראים בכל צורה שהיא לנזק ו/או הפסד שיגרם מהסתמכות על האמור לעיל, אם ייגרמו.
  6. בגלישתך באתר כאמור, הינך מסכים לתנאי זה.


  ​​​​​​​​​​