האוס אין

לתשומת לב, ההטבה ניתנת רק בשימוש בכרטיס טפח​ות​​​ של ישראכרט,  כרטיס ייעודי לבעלי משכנתה בטפחות, ולא בשימוש בכרטיסי אשראי בנקאיים אחרים המוצעים על ידי מזרחי-טפחות.

​​​
האוס אין היא רשת ארצית מובילה המתמחה בעיצוב כולל לבית, החל מריהוט ונגרות בהתאמה אישית עד לפרטי פרטים, מערכות ישיבה- ספות וחדרי ארונות, דרך תאורה ועד טקסטיל, וילונות, מחלקת הום סטיילינג וחדרי ילדים ונוער.


במהלך 30 שנות קיומה, האוס אין בנתה לעצמה מוניטין של מצוינות ויצירה מלאה בבריאות מהחומרים האיכותיים ביותר תוך חשיבה מתמדת על איכות החיים של לקוחותיה.

האוס אין הינה רשת משפחתית בבעלות מילי ויובל עשור, החולקים ביניהם את ניהול הרשת ואת תחומי הייצור, השירות והעיצוב. זה שנים שהאוס אין מובילה בעיצוב מעץ מלא בחדרי ילדים ונוער, בסטנדרטים הגבוהים ביותר וגאה בהיותה חלק משמעותי בתעשייה ״כחול לבן״. כל שלבי הייצור של מוצרי הרשת נעשים במלואם בישראל, במפעל בברקן, מה שנותן את היכולת לעמוד בלב שלם מאחורי כל מוצר היוצא מהמפעל ולדעת שהוא נעשה מתוך גאווה ואהבה עם חומרי הגלם האיכותיים והטובים ביותר.

באולם התצוגה הראשי שלנו בבית יהושע צמוד לפולג נתניה, הקמנו קולקציה בת 4 בתים מעוצבים לפרטי פרטים. תחת קורת גג אחת תוכלו לראות בתים לדוגמא ולקבל השראה אמיתית, מלאה בגוונים ושפע בבואכם לתכנן את ביתכם.


כמו כן, תוכלו ליהנות ממחלקת עיצוב והלבשת הבית ומאפשרות לפגישות ייעוץ במתחם או פגישות עיצוב בבית הלקוח, עם צוות המעצבים המקצועי שלנו.

נשמח לראותכם בבית האוס אין, אולם תצוגה ראשי לריהוט כולל לבית וחדרי ילדים ונוער, בבית יהושע (צמוד למחלף פולג).


לתיאום פגישת ייעוץ אישית התקשרו: 09-9799503

אולמות תצוגה לחדרי ילדים ונוער - סניף בית יהושע​, סניף רמת גן/ בני ברק וסניף ראשון לציון.


מזמינים אתכם לבקר באתרים שלנו:

חדרי ילדים- http://www.housein.co.il/ 


ריהוט כולל לבית - https://home.housein.co.il/

ריהוט לבית בפייסבוק:

https://www.facebook.com/homehousein

ריהוט לבית באינסטגרם:

https://www.instagram.com/housein.home/

ריהוט לילדים בפייסבוק:

https://www.facebook.com/Housein.Furniture

ריהוט לילדים באינסטגרם:

https://www.instagram.com/houseinkids/