מטבחי סמל

לתשומת לב, ההטבה ניתנת רק בשימוש בכרטיס טפח​ות של ישראכרט​​​, כרטיס ייעודי לבעלי משכנתה בטפחות, ולא בשימוש בכרטיסי אשראי בנקאיים אחרים המוצעים על ידי מזרחי-טפחות.

סמל מטבחים מובילה את תחום מטבחי היוקרה בארץ, ויוצרת יום יום לאלפי לקוחות בישראל חווית בישול ואירוח יוצאת דופן.

אנו, בסמל מטבחים, שואפים להביא אליכם את המוצר הטוב ביותר מבחינה עיצובית, טכנולוגית וחומרית. העיקרון המרכזי המנחה אותנו הוא תמורה מקסימלית ללקוח, ולכן אנו מייצרים את המטבחים בעלי האיכות, העיצוב והטכנולוגיה הגבוהים ביותר, במחירים נגישים ומשתלמים.

לסמל מטבחים מפעל ייצור מהמתקדמים בעולם, מאחר והחברה דואגת להתעדכן במיכון המתקדם בעולם בכדי להשיג את התוצאה המושלמת עבור הלקוח. לאחרונה, שודרג תהליך ייצור מטבחי הצבע של חברת סמל על ידי הקמת מערך צבע ייחודי מסוגו בעולם. על ידי שימוש בטכנולוגיה מתקדמת, המגיעה מעולם ייצור הרכבים, הצליחה סמל להפוך את תהליך צביעת המטבח לאיכותי, מדויק ומהיר הרבה יותר. תהליך זה מאריך את חייו של המטבח ואף מוזיל את עלותו ללקוח.

במטבחי סמל ניתן לרכוש מוצרים משלימים באיכות גבוהה ושירות מקצועי ואדיב. אצלנו תוכלו למצוא את מוצריהן של החברות המובילות והאיכותיות בעולם במחירים יוצאי דופן. על ידי רכישת המוצרים המשלימים בסמל ניתן להבטיח התאמה מלאה בין המטבח למוצרים המשלימים, ולחסוך זמן יקר וכסף.

השילוב בין איכות, עיצוב מרהיב וטכנולוגיית יצור יוצאת דופן הם אלו המייחדים את מטבחי סמל, ומאפשרים לנו להנגיש את המטבחים המובילים בישראל בהתאמה אישית ובמחיר אטרקטיבי לכלל לקוחותינו.​