חבילת הטבות והקלות על רקע המלחמה בדרום וגם הבנק נרתם לתמוך בתושבי העוטף

על רקע המלחמה בדרום, יוצא מזרחי-טפחות בחבילה של הטבות, הקלות ופתרונות מותאמים לתקופה זו ללקוחותיו השונים, ובכלל זה מוצרים ייעודיים לתושבי הישובים הסמוכים לגבול עזה
כ"ה בתשרי, תשפ"ד, 10 באוקטובר, 2023

החבילה הייחודית כוללת, בין השאר

  • לקוחות בעלי משכנתה בטפחות יוכלו לבקש הקפאה, חלקית או מלאה, לתקופה של עד 12 חודשים, בהחזרים החודשיים, באמצעות אתר הבנק או המוקד הטלפוני.
    בנוסף, בבקשות למשכנתאות חדשות שתוקף הריבית בהן פג במהלך חודש אוקטובר, תישמר הריבית המקורית ל-24 ימים נוספים, למרות התייקרות חדה בעלויות שחלה בימים האחרונים.
  • ללקוחות פרטיים (משקי בית) במרחק של עד 40 ק"מ מגבול עזה, תתאפשר הגדלה של מסגרת האשראי, בתנאים הקיימים. זאת, באמצעות אתר הבנק או הסניף.
  • משקי בית ועסקים שש להם הלוואה בבנק המשולמת באופן תקין, יוכלו לבקש, החל מיום א', דחייה בתשלומי הקרן לתקופה של עד 6 חודשים, באמצעות אתר הבנק או הסניף.
    בנוסף, יאפשר הבנק – גם כן מיום א' הקרוב, למשקי בית ועסקים במרחק של עד 40 ק"מ מגבול עזה לקבל הלוואה ייחודית עד 25 אלף ₪ ללא ריבית וללא עמלות לתקופה של עד 12 חודש, באמצעות הסניף.
  • לקוחות מאזור העוטף, שיש להם פיקדון סגור בבנק ונזקקים מיידית לכסף בשל המצב, יוכלו לבקש לשחרר מהפיקדון עד 100 אלף ₪, ללא עלויות.

בה-בעת, הונחו בנקאי הבנק לגלות רגישות מרבית כלפי לקוחות, שבגלל המצב הביטחוני נקלעו לקשיים או שזקוקים לסיוע מיוחד, בהיבטים השונים של ניהול החשבון שלהם. בנוסף, מוקד טלפוני ייעודי של הבנק, יתן מענה נקודתי לפניות ובקשות מיוחדות של לקוחות מאזור העוטף.

פרטים ודרכי מימוש יתפרסמו בימים הקרובים

במקביל, מזרחי-טפחות כבר נרתם לסיוע ולרכישת ציוד עבור תושבי עוטף עזה, חיילים ומתנדבים, בהיקף כספי של מיליוני שקלים, וימשיך לתרום לצרכים שונים, ככל שהמצב הביטחוני הנוכחי יימשך.
בין השאר תרם הבנק לטובת רכישה של מזון, ביגוד וציוד מסוגים שונים לתושבי העוטף, לערכות חירום לצוותי תגבור, לאמצעי מיגון למתנדבי זק"א, לציוד הגנה ללוחמים ועוד, וכן לאריזת ארוחות עבור חיילים ואזרחים בדרום, בסיועם של עובדות ועובדים בבנק.

* ההודעה עודכנה ב-6/11/23
* מתן כל סוג אשראי כפוף לשיקול דעת הבנק. אי-עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. הבנק רשאי לשנות את התנאים בכל עת, ללא הודעה מוקדמת

לדיווחים והודעות קודמים