דינה זוארץ - נבות מונתה לסמנכ"ל השיווק של הבנק

דירקטוריון מזרחי-טפחות אישר את מינויה של דינה זוארץ-נבות לתפקיד סמנכ"ל השיווק של הבנק. נבות תחליף את נעמה גת, שהודיעה על פרישתה מהבנק, לאחר למעלה משבע שנים שבהן עמדה בראש חטיבת השיווק והפרסום
ב' בשבט, תשע"ב, 26 בינואר, 2012

דירקטוריון מזרחי-טפחות בראשותו של יעקב פרי, אישר היום את המלצת המנכ"ל, אלי יונס, למנות את דינה זוארץ-נבות לסמנכ"ל השיווק, במקומה של נעמה גת.
נבות (52), מילאה שורה של תפקידי שיווק בכירים במספר חברות תקשורת ומוצרי צריכה ובהן: HOT, קרליין ופלאפון, והיתה שותפה לשורה של מהלכים אסטרטגיים משמעותיים ובהם: המיתוג מחדש של המותגים "פלאפון", "קרליין" ו"נטורל פורמולה", רענון המותג HOT ובניית השפה הפרסומית החדשה בחברה, יישום האסטרטגיה העסקית לחברת קרליין-פריגו, החדרת הדור השלישי בפלאפון ומהלכים עסקיים-שיווקיים נוספים.
קודם לכן כיהנה כסמנכ"ל התכנון האסטרטגי במשרד הפרסום גיתם BBDO.
דינה זוארץ-נבות, מוסמכת בפסיכולוגיה חברתית (MA), ולימודי תעודה בעיתונאות ותקשורת מאוניברסיטת בר-אילן.
נעמה גת פורשת מהבנק, על פי בקשתה, לאחר למעלה משבע שנים מוצלחות ומאתגרות, שבהן כיהנה כסמנכ"ל ומנהלת החטיבה לשיווק, פרסום ופיתוח עסקים.
גת הצטרפה לבנק ערב המיזוג בין בנק המזרחי ובנק טפחות, ומאז היתה שותפה לשורה ארוכה ומרשימה של מהלכים שיווקיים ועסקיים, שבעזרתם ביסס הבנק את מעמדו בקדמת מערכת הבנקאות בישראל.
בין השאר, היא הובילה את תהליך המיתוג של הבנק הממוזג ותרמה רבות לפיתוח ולהטמעה של חזון עסקי ייחודי‏ ותרבות ארגונית מובחנת, ברוח ערכי המותג החדש.
חטיבת השיווק בראשותה העמידה פלטפורמה פרסומית ושיווקית חדשנית, שתמכה באופן פעיל ואפקטיבי במהלכים העסקיים, ואף זכתה לשבח ולהערכה מפי מומחים בתחום.
 
יעקב פרי ואלי יונס הודו לנעמה גת על תרומתה להתפתחותו ושגשוגו של הבנק בשבע השנים האחרונות, ואיחלו לה הצלחה רבה בהמשך דרכה המקצועית.
היו"ר והמנכ"ל קידמו בברכה את הצטרפותה של דינה זוארץ-נבות לבנק והביעו את ביטחונם, כי חטיבת השיווק בראשותה תמשיך להיות שותפה פעילה בהשגת היעדים העסקיים, על בסיס המאפיינים הייחודיים למזרחי-טפחות: בידול, חדשנות ותחרותיות.


לדיווחים והודעות קודמים