המהלך המשלים של מזרחי-טפחות: יאפשר גם קיזוז בין הפלוס למינוס בעו״ש

ההטבה הנוספת: 'קיזוז ריבית חובה', תעלה הערב בסרטון פרסומת שצולם בשבוע שעבר כחלק מ"קמפיין הפרגון" בהובלת פרזנטור הבנק דביר בנדק
י"ג בתמוז, תשפ"ג, 02 ביולי, 2023

ימים ספורים לאחר שיצא, ראשון מבין הבנקים הגדולים, עם חבילת הטבות ללקוחותיו, מפתיע מזרחי-טפחות עם מהלך משלים: הטבה נוספת והפעם – קיזוז בין יתרות עו"ש ליתרות חובה, עד למצב שבו הלקוח לא משלם ריבית על המינוס בחשבון.

ההטבה החדשה של מזרחי-טפחות: 'קיזוז ריבית חובה', מצטרפת לשורת ההטבות שהבנק מציע, החל מתחילת יולי, שכוללות: ריבית זכות על העו"ש, הפחתת ריבית החובה וזיכוי מיוחד לבעלי משכנתאות. הבשורה המשמעותית במהלך המשלים של מזרחי-טפחות היא, שהטבה זו תינתן בנוסף להטבת ריבית הזכות על העו"ש. כלומר, לקוחות שהחשבון שלהם במהלך החודש נמצא מספר ימים בפלוס ומספר ימים במינוס, יזכו גם בריבית על הפלוס - על-פי הקריטריונים שקבע הבנק (לקוחות פרטיים עם נכסים פיננסיים של עד 50,000 ₪ בחשבון, יקבלו ריבית בשיעור 2% על יתרות זכות בחשבון עד לסכום של 25,000 ₪) ובנוסף, ייהנו מקיזוז בין יתרת הזכות ליתרת החובה בחשבון העו"ש, עד לסכום של 10,000 ₪. לקוחות אלו ירוויחו למעשה פעמיים: גם ריבית זכות על העו"ש וגם חיסכון בעלויות הריבית על יתרת החובה בעו"ש, עד לאפשרות שלא לשלם בכלל ריבית על יתרת החובה, עבור החודש השוטף.

עם פרסום ההטבה החדשה, מזרחי-טפחות יהיה הבנק היחיד שמציע גם ריבית זכות על העו"ש וגם אפשרות לקיזוז בין יתרות הזכות ליתרות החובה.

כמו שאר ההטבות שהבנק יצא איתן בסוף השבוע שעבר, גם ההטבה החדשה תינתן אוטומטית ללקוחות הרלוונטיים, והיא תהיה בתוקף מתחילת חודש יולי ולמשך שנה.

 

 

לדיווחים והודעות קודמים