יו"ר חברת מחיש של מזרחי-טפחות פורש מתפקידו

סמנכ"ל מזרחי-טפחות ויו"ר חברת מחיש (חטיבת הטכנולוגיה של הבנק), סמי קינן, הודיע היום על פרישה לאחר שמונה שנים בבנק
כ"ו בתמוז, תשע"ב, 16 ביולי, 2012

קינן, אשר שימש מנהל טכנולוגיית המידע של מזרחי-טפחות, היה שותף לכברת הדרך הטכנולוגית העצומה שעבר הבנק בתקופה זו * משה לארי, סמנכ"ל ומנהל החטיבה לתכנון ותפעול, יכהן כיו"ר החברה-הבת למחשוב של הבנק * מנכ"ל מחיש, צבי אגרוביץ, ימונה לחבר בפורום הנהלת הבנק ולמנהל טכנולוגיית המידע שלו

לאחר כשמונה שנים במזרחי-טפחות ובחברה-הבת שלו למחשוב, הודיע הבוקר סמנכ"ל הבנק ויו"ר מחיש
 (iteam – חטיבת הטכנולוגיה של הבנק), סמי קינן, על פרישה.
 
דירקטוריון החברה מינה היום את משה לארי, סמנכ"ל הבנק ומנהל החטיבה לתכנון ותפעול, ליו"ר מחיש. מנכ"ל החברה, צבי אגרוביץ, ישמש חבר פורום הנהלת הבנק ומנהל טכנולוגיית המידע שלו.
 
קינן הצטרף לקבוצת מזרחי-טפחות לאחר עבודה של כשש שנים בחברת פרטנר, שבמהלכן הוביל את הקמת מערכות המידע בחברה.
 
בתחילת דרכו בבנק שימש קינן מנכ"ל מחיש, ולימים התמנה ליו"ר החברה וכן לסמנכ"ל ומנהל טכנולוגיית המידע של הבנק.
 
בכובעיו השונים היה קינן שותף מרכזי לכברת הדרך הטכנולוגית העצומה שהבנק עבר בשנים האחרונות. בתקופתו, שודרגו כל תשתיות המחשב והטכנולוגיה המרכזיות, וכן נקלטו והוטמעו מערכות חדישות במגוון תחומי הפעילות של הבנק.
 
חברת מחיש בתקופתו של קינן, היתה שותפה למהלכים שיווקיים-קמעונאיים מרכזיים של הבנק ובהם: "מזרחי-טפחות לייב" ומהפכת הבנקאות ההיברידית.
 
מנכ"ל הבנק אלי יונס, הודה לקינן על תרומתו החשובה בהצעדת הבנק אל קדמת המערכת הבנקאית, גם בתחום הטכנולוגי. "מזרחי-טפחות מציג את שיעורי הצמיחה הגבוהים במערכת הודות להצלחתו להתבדל ולייצר פס יצור של מוצרים ושירותים חדשניים ותפיסת שירות ייחודית. מחיש (חטיבת הטכנולוגיה של הבנק), בראשותו של סמי קינן, העמידה את הפתרונות הטכנולוגיים החדשניים והמתקדמים ביותר, באמצעותם הוציא הבנק לפועל את תוכניות העבודה שלו בכל התחומים", אמר היום אלי יונס.


לדיווחים והודעות קודמים