מזרחי-טפחות בתגובה לדברי דביר

מזרחי-טפחות פועל יד ביד עם הציבור בכל רחבי הארץ, כולל ביהודה ושומרון; דביר בנדק הבהיר: אינני תומך בחרם האמנים; הופעתי ואמשיך להופיע בישובי יהודה ושומרון
ז' בכסלו, תשע"א, 14 בנובמבר, 2010

בנדק אמר על האמנים המחרימים: "אם האנשים האלה לא רוצים להיות אורחים באריאל ההפסד כולו שלהם, כי לא יפגשו את האוכלוסיה הנהדרת שגרה שם".

מזרחי-טפחות מתנגד בתקיפות לכל סוג של חרם, על מי מתושבי המדינה, בתוך תחומי הקו הירוק ומחוצה להם. מאז היווסדו פועל הבנק להעניק שירותים בנקאיים מלאים לכלל תושבי המדינה, בכל מקום שבו הם חיים.

מזרחי-טפחות היה הבנק היחיד שהפעיל, במשך שנים ארוכות, סניף בנווה דקלים ואשר העניק שירותים לכלל תושבי גוש קטיף. מזרחי-טפחות הוא גם הבנק היחיד שמפעיל מספר סניפים ביישובי יהודה ושומרון, המעניקים שירותים לאלפי בתי אב המתגוררים בהם.

בראיון לגלי צה"ל, הגיב דביר בנדק לטענות שהושמעו כלפיו. בנדק הבהיר, כי הוא מתנגד לחרם שעליו הכריזו מספר אמנים על העיר אריאל, ולא הצטרף ליוזמתם. הוא גם הדגיש, כי הוא הופיע בעבר, וימשיך להופיע גם בעתיד, באריאל ובשאר היישוביים היהודיים ביהודה ושומרון.

יצוין, כי בדברים שנשא בפני אמנים ושחקנים, אמר מר בנדק, על המחרימים: "אם האנשים האלה לא רוצים להיות אורחים באריאל, ההפסד כולו שלהם, כי לא יפגשו את האוכלוסיה הנהדרת שגרה שם".


לדיווחים והודעות קודמים