מינויים חדשים בהנהלת הבנק

דירקטוריון מזרחי-טפחות אישר מינויים חדשים בהנהלת הבנק: דורון קלאוזנר יעבור לנהל את החטיבה לבקרת סיכונים; אופיר מורד יתמנה למנהל החטיבה העסקית וניסן לוי - מנהל החטיבה לתכנון תפעול ונכסי לקוחות.
י"ג בתשרי, תשע"ד, 17 בספטמבר, 2013

דירקטוריון מזרחי-טפחות בראשות משה וידמן אישר היום (יום ב') את המלצת המנכ"ל, אלדד פרשר, לביצוע מספר מינויים וחילופי-גברי בהנהלת הבנק.
 
דורון קלאוזנר, שכיהן כמנהל החטיבה העסקית מאז ספטמבר 2009, יעבור לכהן כמנהל החטיבה לבקרת סיכונים (CRO) במקומו של חיים גיט, שיפרוש לגמלאות בסוף השנה. גיט עובד בבנק מזה 21 שנה, למעלה מ-14 מתוכן כמבקר הפנימי הראשי.
 
לתפקיד מנהל החטיבה העסקית יתמנה אופיר מורד, ששימש בשנים האחרונות סגן מנהל החטיבה.
 
כמו כן, אישר הדירקטוריון את מינויו של ניסן לוי, עד לאחרונה משנה למנכ"ל ומנהל החטיבה הפיננסית בבנק ירושלים, למנהל החטיבה לתכנון, תפעול ונכסי לקוחות. לוי יחליף את הסמנכ"ל משה לארי, שהתמנה בחודש שעבר למנהל החטיבה הפיננסית בבנק (CFO) במקומו של אלדד פרשר, שנבחר על ידי הדירקטוריון למנכ"ל הבנק.
 
המנכ"ל, אלדד פרשר, אמר בישיבת הדירקטוריון, כי סבב המינויים מהווה תוספת כוח משמעותית לשולחן ההנהלה ומניח תשתית של מצוינות, בדרך להשגת היעדים האתגריים של התוכנית האסטרטגית הרב-שנתית של הבנק.
 
המינויים, הכפופים לאישור בנק ישראל, ייכנסו לתוקף בסוף שנת 2013.לדיווחים והודעות קודמים