מנכ"ל מזרחי-טפחות אלדד פרשר הודיע על פרישה מהבנק

מנכ"ל מזרחי-טפחות אלדד פרשר הודיע היום על כוונתו לפרוש מהבנק בחודשים הקרובים, לאחר כ-16 שנה כחבר הנהלת הבנק, מתוכן כשבע שנים בתפקיד המנכ"ל.
כ"ד בשבט, תש"פ, 19 בפברואר, 2020

בישיבת הדירקטוריון שהתקיימה היום, אמר פרשר: "הביצועים יוצאי הדופן של הבנק בשנים האחרונות; הצלחתנו לעמוד ביעדי התוכנית האסטרטגית שנתיים מוקדם מהמתוכנן ואישור העסקה לרכישה ומיזוג של בנק אגוד אל תוך קבוצת מזרחי-טפחות, פותחים בפני הבנק הזדמנות לקפיצת מדרגה משמעותית נוספת בשנים הבאות. לתפיסתי, זו נקודת הזמן המתאימה ביותר להעביר את עמדת ההובלה למנכ"ל אחר, שיהיה שותף בגיבוש התוכנית האסטרטגית החדשה שתובא לדיון ואישור בדירקטוריון כבר במהלך הרבעון השלישי של השנה, ויפעל ליישומה יחד עם אלפי המנהלים והעובדים המעולים של הבנק.

נפלה בחלקי זכות גדולה לנהל את הבנק המצליח ביותר בישראל מזה שנים; בנק שמתקיים בו שילוב אופטימלי של אסטרטגיה מבודלת ותרבות ארגונית ייחודית, עם הון אנושי מקצועי, איכותי ומסור.

אני משוכנע שהנוסחה המנצחת הזאת תבוא לביטוי גם בשנים הבאות, ומזרחי-טפחות ימשיך להפגין ביצועים חזקים וצמיחה מואצת, תוך השאת ערך רב לכלל מחזיקי העניין שלו: הלקוחות, העובדים ומחזיקי המניות".

יו"ר הדירקטוריון משה וידמן הביע צער על הודעתו של המנכ"ל פרשר והודה לו, בשם כל חברי הדירקטוריון, על תרומתו האישית המשמעותית להצלחת הבנק ולשגשוגו, ואיחל לו הצלחה רבה בכל אשר יפנה.

משה וידמן הודיע, כי יפעל בהקדם למינויה של ועדת איתור לתפקיד מנכ"ל הבנק במקומו של פרשר.​​​​

 

לדיווחים והודעות קודמים