משה וידמן מונה ליו"ר מזרחי-טפחות

דירקטוריון הבנק מינה הערב את משה וידמן ליו"ר הבנק במקומו של יעקב פרי שפרש מהבנק בסוף אוקטובר
י"ג בטבת, תשע"ג, 26 בדצמבר, 2012

יושב ראש חדש למועצת המנהלים של מזרחי-טפחות: דירקטוריון הבנק מינה הערב את משה וידמן ליו"ר הבנק במקומו של יעקב פרי שפרש מהבנק בסוף אוקטובר.
 
מועצת המנהלים, בראשותו של היו"ר הזמני, מוזי ורטהיים, אימצה את ההסכמות אליהן הגיעו בעלי השליטה בבנק: קבוצת ורטהיים וקבוצת עופר.
 
על-פי ההסכמות, יתמנה משה וידמן, המשמש דירקטור במזרחי-טפחות מטעם קבוצת עופר מאז חודש אוגוסט 2010, ליו"ר הבנק למשך שלוש שנים - בין 1 בדצמבר 2012 ועד 30 בנובמבר 2015. בתום התקופה תובא לדירקטוריון הצעת החלטה למנות לתפקיד היו"ר דירקטור מטעם קבוצת ורטהיים, גם כן לתקופה של שלוש שנים.
 
יצוין, כי שני המינויים – זה של משה וידמן וזה של מחליפו בעוד שלוש שנים, טעונים אישור של המפקח על הבנקים בבנק ישראל. מר וידמן התחייב לחדול מלכהן כדירקטור בכל החברות שבהן הוא מכהן כיום, בתוך 4 חודשים.
 
היו"ר הזמני של הבנק, מוזי ורטהיים, בירך על המינוי וציין כי אין לו ספק שניסיונו, כישוריו ואישיותו של היו"ר החדש יסייעו לו לנווט את עבודת הדירקטוריון באופן מקצועי וענייני, תוך יצירת סביבת עבודה הרמונית ופרודוקטיבית. "אני משוכנע שתחת הנהגתם של היו"ר משה וידמן והמנכ"ל אלי יונס, ימשיך מזרחי-טפחות לצעוד בתוואי של הצלחה ושגשוג ולהתבלט לטובה על פני הבנקים המתחרים", אמר מוזי ורטהיים.
 
משה וידמן - תקציר קורות חיים:
 
נולד ב-19 בדצמבר 1943, נשוי ואב לשלושה ומתגורר בירושלים.
השכלה: תואר ראשון בכלכלה ובמדעי המדינה; תואר שני במינהל עסקים – התמחות במימון.
היה בתחילת שנות ה-80 משנה לחשב הכללי באוצר ומאז שימש בשורה של תפקידים בסקטור העסקי, כמנכ"ל וכדירקטור.
בין השאר שימש בעבר כדירקטור בחברה לישראל ובבנק לאומי וכיום מכהן, בין השאר, בדירקטוריונים של: כי"ל, מפעלי ים המלח, מליסרון, אלרוב נדלן, ודש איפקס.לדיווחים והודעות קודמים