הטבות בנקאיות למחזיקי הכרטיס


קונים חוסכים

קונים חוסכים

לצאת לקניות עם הכרטיס וגם לחסוך לעתיד. בין כל הקניות וההוצאות הרבות במהלך החודש לא פשוט לחסוך. פיקדון ענבים "קונים חוסכים" מאפשר גם לקנות באמצעות כרטיס האשראי וגם לחסוך בהתאם ליכולות הכלכליות ולתקציב החודשי הפנוי.

הלוואה ברגע

הלוואה ברגע

לבעלי כרטיס אשראי מקומי ומעלה מסוג ישראכרט וויזה cal: הלוואה עד 75,000 ש"ח בפריסה של עד 60 תשלומים (גובה הריבית יקבע לפי סוג הכרטיס). לקבלת הלוואה

הלוואת תוספת חודשית

הלוואת תוספת חודשית

ההוצאות גדולות מהכנסות? רוצים "תוספת חודשית" בתקופה הקרובה? קחו הלוואת "תוספת חודשית" המעבירה לחשבונכם סכום קבוע מדי חודש ועוזרת לכם לגמור את החודש בפלוס. גובה ההלוואה: עד 50,000 ש"ח לתקופה של עד 5 שנים. לפרטים נוספים פנו לבנקאי האישי.

עסקאות קרדיט

עסקאות קרדיט

אפשרות לפריסת עסקה על פני 3 עד 18 תשלומים קבועים ושווים (לוח שפיצר) בריבית קבועה. החיוב הראשון יבוצע חודש לאחר מועד החיוב הרגיל.

עסקאות בקרדיט גמיש

עסקאות בקרדיט גמיש

פריסת החזר עסקה לתשלומים חודשיים. התשלום יתבצע בסכום החזר קרן קבוע או לפי אחוז מהעסקה בסכום החזר חודשי של לפחות 5% מיתרת האשראי אך לא פחות מ 100 ש"ח.

הלוואה במסלול מהיר

הלוואה במסלול מהיר

צריכים הלוואה עכשיו? קחו הלוואה מיידית עד 30,000 ש"ח, ללא ביטחונות, ערבים וחתימה על מסמכים. מתן הלוואה תוך 3 ימי עסקים. את ההלוואה ניתן להחזיר תוך 3 ימי עסקים. אישור תכנית האשראי כפוף למסגרת אשראי פנויה ובאישור חברת כרטיסי האשראי.

פריסת תשלומים

פריסת תשלומים

פריסת החיוב החודשי או חלק ממנו לתשלומים, לפני מועד החיוב או אחריו.

חיוב חודשי קבוע

חיוב חודשי קבוע

באפשרותך לקבוע מראש מדי חודש את הסכום בו יחויב הכרטיס. גם בחודש שבו יש לך הוצאה בלתי צפויה הכרטיס יחויב רק עד לגובה הסכום שהגדרת.

דרכים ליצירת קשר
להזמנת כרטיס אשראי
נא למלא שם פרטי
נא למלא שם משפחה
נא למלא 9 ספרות כולל ספרת ביקורת
נא למלא מספר טלפון (ספרות בלבד)
דרכים ליצירת קשר
השארת פרטים