ביטוח משכנתא

לוקחים משכנתא? את ביטוח המשכנתא ניתן לרכוש בכל חברות הביטוח, או באמצעות טפחות סוכנות לביטוח (1989) בע"מ, המתמחה בפתרונות ביטוח ללקוחות הבנק שנוטלים משכנתא

לוקחים משכנתא? את ביטוח המשכנתא ניתן לרכוש בכל חברות הביטוח, או בטפחות סוכנות לביטוח (1989) בע"מ, המתמחה בפתרונות ביטוח ללקוחות שנוטלים משכנתא

קבלת משכנתא מהבנק מחייבת את הרוכשים לבטח את המשכנתא. הביטוח נועד להעניק לבנק בטחונות במקרה בו תשלומי המשכנתא לא מועברים בגלל פטירה או נזק לדירה.
"ביטוח משכנתא" כולל שני ביטוחים שונים – ביטוח חיים וביטוח נכס, שלכל אחד מהם מטרה שונה.

 • ביטוח חיים נועד להקנות לכם ולמשפחתכם ביטחון. במקרה פטירה של אחד הלווים, חלילה, חברת הביטוח משלמת את יתרת ההלוואה והיא אינה נופלת כנטל על כל בני המשפחה.

 • ביטוח מבנה מקנה הגנה במקרה של נזק למבנה המשועבד. פוליסת הביטוח כוללת, בין היתר, כיסוי נגד הסיכונים העיקריים למבנה כתוצאה מאש, ברק, רעם, רעידת אדמה, שיטפון ועוד, כיסוי נזקי מים ואינסטלציה ודיור חלופי ל- 12 חודשים או בגובה 15% מסכום הביטוח (הנמוך מביניהם) במקרה של נזק מכוסה שאינו מאפשר המשך מגורים.


טפחות סוכנות לביטוח (1989) בע"מ
 מציעה לכם לעשוות ביטוח משכנתא, הכוללת ביטוח חיים וביטוח מבנה, בקלות ובמהירות.


יתרונות ביטוח משכנתא בטפחות סוכנות לביטוח       

 • גודל: גודלה וחוסנה של סוכנות הביטוח, אשר מאחוריה עומד בנק עם נתח השוק הגדול ביותר במשכנתאות, מאפשר לנו להציע לך מחירים תחרותיים ביותר.
 • מומחיות: אנו עוסקים אך ורק בתחום הביטוחים אגב משכנתא ללווים בבנק מזרחי-טפחות, ומכאן מומחיותנו על פני שאר המתחרים.
 • שירות: צוות מקצועי ומנוסה יעניק לכם שירות מעולה ואדיב לאורך כל הדרך.
 • יעילות: מערכות מיכון מתקדמות מבטיחות שירות מהיר ויעיל. טפחות סוכנות לביטוח דואגת לעדכון הפוליסות מדי שנה וכך פוטרת אתכם מהצורך לשוב ולעסוק בנושא זה עד תום תקופת ההלוואה.

 

אם החלטתם לקחת משכנתא במזרחי-טפחות אך לרכוש ביטוח למשכנתא שלא באמצעות טפחות סוכנות לביטוח, יש להמציא לבנק עותק של הפוליסה העונה על דרישות הבנק, בתנאים המפורטים בהסכם ההלוואה.    

   


פנייה לטפחות סוכנות לביטוח  

ניתן לרכוש את הפוליסות באמצעות עמדות הביטוח בסניפי הבנק או באמצעות פניה ישירה לשירות הטלפוני של סוכנות טפחות.  

 • ​להצטרפות לביטוח: טל' 03-7232001 או 2522*.
  שעות פעילות: ימי א' ג' וה' 08:00 עד 18:00 ימי ב' וד' 08:00 עד 19:00 יום ו' 08:00 עד13:00  
 • לשירות לבעלי פוליסה קיימת: טל' - 03-7232000 או *2522, פקס - 03-5639177, דוא"ל
  שעות פעילות: א'-ה' 08:00 עד 16:00 , יום ו' 08:00 עד 13:00
 • לפניות הציבור ניתן לשלוח פקס למספר 08-9283300 עבור אחראי שירות לקוחות.

 


אמנת שירות טפחות סוכנות לביטוח (1989) בע"מ 


אנו בטפחות סוכנות לביטוח (1989) בע"מ, מתחייבים לקיים את מכלול מערכות היחסים שלנו: עם הלקוחות, עמיתנו לעבודה והסוכנות, על בסיס ערכי המוסר והאנושיות המקובלים במתוקנות שבחברות. אמינות, נאמנות ושמירה על כבוד האדם יאפיינו כל מגע שלנו עם סביבתינו מתוך תפיסת עולם הקובעת, כי מערכת יחסים אישית ומקצועית תהיה בת- קיימא רק אם תישען על תשתית ערכית ומוסרית מן המדרגה הגבוהה ביותר.

את המשימות המוטלות עלינו נבצע מתוך מחויבות ללקוחותינו ולענייניהם ובה- בעת לסוכנות ולמטרותיה, ונשאף באופן מתמיד למצוינות. את כל פעולותינו נבצע מתוך יושרה מקצועית בהוגנות ובשקיפות.
אנו בטפחות סוכנות לביטוח מתחייבים ליעילות ולזמינות מירבית, ולשמירה על המידע האישי ומחויבים למענה לצרכי הלקוח ומשפחתו.

אמינות - נמלא את תפקידנו כעובדי הסוכנות ביושר, בטוהר מידות ובניקיון כפיים. נקפיד על אמינות ודיווח אמת בכל מערכות היחסים שנקיים – בתוך הסוכנות וכלפי ציבור הלקוחות. 

נאמנות - הנאמנות לענייניהם האישיים והמקצועיים של לקוחותינו מזה וכלפי הסוכנות ועמיתינו לעבודה מזה, תהיה נר לרגלנו ותנחה את פעילותנו. נזכור תמיד, כי לקוחותינו נותנים בנו את אמונם ומפקידים בידינו נושאים רגישים בעלי חשיבות רבה ביותר עבורם. בד בבד, נמלא באמונה את התפקידים המוטלים עלינו בסוכנות, ונפעל בנחישות להצלחתו ולהתפתחותו העסקית. 

כבוד האדם - ננהג כבוד בכל אדם באשר הוא, ונהיה קשובים לדומה ולשונה כאחד, מתוך זהירות ורגישות לכבודם ולעניינם. נקפיד לנהוג באורך-רוח, בסבלנות ובסובלנות עם לקוחותינו ועמיתינו, וננקוט כלפיהם גישה מקצועית ועניינית. 

מצוינות - נפעל ללא ליאות לשפר ולהשתפר; לקדם ולהתקדם על מנת שנוכל להעניק ללקוחותינו את השירות המיטבי והמענה ההולם לצרכיהם המגוונים. נמלא את משימותינו בדבקות ובמסירות ונשאף בעקביות למצוינות, להישגיות ולהתחדשות בתחום המקצועי. 

מחויבות - נראה עצמנו אחראים ומחויבים לקידום ענייניהם הפיננסיים של לקוחותינו כמו-גם להשגת המטרות והיעדים העסקיים של הסוכנות. נרתום את הידע המקצועי, הניסיון והכישרון שלנו על מנת לסייע ללקוחותינו בהשגת יעדיהם בתחום הכלכלי מזה, ולתרום תרומה משמעותית להתפתחותו ולשגשוגו של הסוכנות מזה. 

יושרה - נפעל על-פי נורמות מקצועיות בלתי-מתפשרות ונשתית את פעילותנו על יושרה וסטנדרטים גבוהים, מבחינה אישית ומקצועית. נשמש דוגמה לסביבתנו בכנות, בניקיון הכפיים וביושר הדרך שבהם ננהג כלפי לקוחותינו, עמיתינו והסוכנות עצמה. לא נבצע פעולות שאינן עולות בקנה אחד עם הוראות החוק, נהלי הסוכנות וערכי הקוד האתי שלנו.

הוגנות והגינות - נתחשב בצרכיהם המגוונים של לקוחותינו וננהג עימם, כמו עם עמיתינו לעבודה, בהוגנות ובהגינות. נקפיד על הדדיות ואכפתיות ביחסינו עם כל הסובבים אותנו ונראה עצמנו אחראים לרווחת לקוחותינו ובו-בזמן לקידום עסקי הסוכנות – מקור פרנסתנו.

שקיפות - נדאג לשקיפות ובהירות בקשרינו עם עמיתינו ועם לקוחותינו ונציג בפניהם מידע מרבי ותמונת מצב מלאה וברורה ככל שניתן בכל נושא, בדרך שתאפשר להם לקבל את ההחלטות הטובות ביותר. נפעל בפתיחות ובשיתוף פעולה עם הכפיפים והמנהלים בסוכנות ונפעל לקיומם של תהליכי עבודה ותוצרים ברורים ונהירים.

יעילות וזמינות - אנו מתחייבים לספק את השירות הראוי, במהירות ובזמינות המירבית, לשביעות רצון הלקוח. 

שמירה על המידע האישי - אנו מתחייבים בשמירה והגנה על פרטיות של כל לקוחות הסוכנות. 

מחויבות למענה לצרכי הלקוח - אנו מתחייבים לתת ללקוחותינו מענה מיידי, ככל הניתן לפנייתם, משלוח מסמכים על פי דרישת הלקוחות במהירות המרבית, הסבר ללקוחות על מלוא זכויותיהם, ובכלל זה בעת הליך יישוב תביעה על פי תנאי הפוליסה.

שעות מענה טלפוני: בימים א'- ה'- מ- 08:00 עד 16:00, ימי ו' 08:00 עד 13:00.

להלן זמני המענה לפניות שירות:

 • פניית לקוח לעניין תיאום פגישה: תוך 7 ימי עסקים
 • מתן מענה ראשוני לפניית לקוח: תוך 2 ימי עסקים
 • פניית לקוח לקבלת מסמכים: עבור מסמכים הנמצאים ברשות הסוכנות תוך 3 ימי עסקים. עבור מסמכים שאינם נמצאים ברשות הסוכנות - תוך 7 ימי עסקים ובכפוף לקבלת המידע מחברות הביטוח.
 • פניית לקוח לבירור זכויות ואופן טיפול בתביעה: תוך 2 ימי עסקים​ 

טפחות סוכנות לביטוח (1989) מספר רישיון 511385890

הבהרות

 • אי-עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.
 • הביטוח מיועד לבעלי משכנתא בבנק מזרחי טפחות בלבד. כל האמור כפוף לתנאי פוליסות הביטוח. הביטוחים נדרשים עבור כל הלוואה שיתרתה מעל 30,000 ₪.
דרכים ליצירת קשר
לקבלת הצעה מטפחות סוכנות לביטוח
נא למלא שם פרטי
נא למלא שם משפחה
נא למלא 9 ספרות כולל ספרת ביקורת
נא למלא מספר טלפון (ספרות בלבד)
רוצה לקבל הצעה למשכנתא?

מומחי משכנתא שלנו זמינים עבורך גם ב-WhatsApp וישמחו להתאים לך הצעה למשכנתא

לפתיחת חשבון בדיגיטל