Generic placeholder image

ליווי עסקים - הבנק שמתאים את עצמו לעסק שלך- מזרחי טפחות

ליווי עסקים שלנו כולל מגוון שירותים המותאמים לצרכים של העסק שלך, החל מבנקאי אישי וזמין, ועד מערך הכשרה שיווקית ופיננסית

עסקים קטנים בישראל נאלצים להתמודד עם אי ודאות רבה. למרות שהם מניעים את גלגלי הכלכלה הישראלית ומעסיקים את רוב העובדים במשק, מתמודדים רבים מהם עם אתגרים לא קלים: מסים גבוהים, רגולציה, מצב ביטחוני, תחרות עזה ורגישות גבוהה לתנודות בשווקים בארץ ובעולם. לכן, הם גם אלו שזקוקים לשירותים בנקאיים מגוונים ובזמינות גבוהה.

בבנק מזרחי-טפחות מאמינים שלעסקים הקטנים מגיע לקבל שירות מקצועי ואיכותי, ליווי עסקים בזמינות גבוהה ובכל ערוץ שבו הם יבחרו לפעול, עם מעטפת פתרונות מותאמת אישית לצרכים של כל עסק.


בנקאי אישי לעסק שלך

"עסקים קטנים חשופים יותר לשינויים, ורבים מהם גם נפגעו משמעותית בתקופת הקורונה", אומרת שבי שמר, סמנכ"לית ומנהלת החטיבה הקמעונאית בבנק מזרחי-טפחות. "כל לקוח הוא עולם ומלואו ואין עסק אחד שדומה לאחר. לכן, לכל לקוח עסקי אנו מצמידים בנקאי שמטפל בו אישית, מכיר אותו ואת מחזורי השיא והשפל שלו, יודע לזהות קשיים ולסייע מבעוד מועד".

בין היתר, תפקידו של הבנקאי הוא להתאים לבעל או בעלת העסק פתרונות אשראי מגוונים וללוות את הפעילות העסקית של העסק באופן שוטף. "אפשר להזמין את הבנקאי להגיע פיזית לעסק ומומלץ לעדכן אותו בכל נושא, כדי שתוכלו לקבל את המענה המתאים בזמן הנכון", ממליצה שמר לבעלי העסקים.

הבנקאי האישי לעסקים קטנים זמין במגוון אמצעי תקשורת היברידיים: בסניף, בטלפון, ב-SMS וכמובן בדיגיטל - באתר ובאפליקציה. "בשעות הערב יוכלו בעלי העסקים לקבל שירות טלפוני במרכז הבנקאות של מזרחי טפחות, שנותן מענה מעבר לשעות הפעילות של הסניף", היא מוסיפה.


הלוואת הצטרפות אטרקטיבית

רכבת ההרים הכלכלית של השנתיים האחרונות העמידה עסקים קטנים רבים במבחן, עם קושי תזרימי שלעתים איים על המשך הפעילות. מלבד ליווי לעסקים, מזרחי-טפחות מציע מגוון פתרונות מימון, שיוכלו גם לתת את התמיכה הנחוצה כשהעסק מתקדם לשלב הבא, מגייס עובדים או רוכש ציוד. הבנק מסייע בהעמדת אשראי, בין השאר באמצעות הלוואות בערבות המדינה למימון הון חוזר, הרחבת העסק או הקמת עסק חדש.

"בנק-מזרחי טפחות זכה במכרז המדינה להעמדת הלוואות לעסקים קטנים ובינוניים במסגרת הקרן בערבות המדינה – פעילות שבה הבנק מוביל בשיתוף עם 2 גופים מוסדיים (בית ההשקעות אלטשולר שחם וחברת הביטוח הפניקס)", אומרת שמר. במקביל, מציע מזרחי-טפחות הטבה ייעודית לעסקים קטנים שמעוניינים להעביר את פעילותם אל הבנק - הלוואת הצטרפות המוצעת בריבית אטרקטיבית ובפריסה נוחה. ההלוואה מתאימה לחברות ולעוסקים מורשים. את הלוואת ההצטרפות ניתן לממש עד שנה מיום פתיחת החשבון, בסכום של עד 125,000 שקל, בהתאם למחזור העסקי החודשי.

"בליווי העסקים חשוב לנו לתת לעסקים הקטנים מגוון אפשרויות שיעזרו לתת קצת אוויר לנשימה כשנוצרים פערים, וגם יועילו בתקופה של שינוי חיובי, כמו התרחבות העסק", היא אומרת. במסגרת השירות, מזרחי-טפחות מעניק גם הטבות ייעודיות בסחר חוץ המיועדות ללקוחות חדשים או ללקוחות שרוצים להגדיל את הפעילות שלהם בשווקים הבינלאומיים.


לומדים לעשות את זה נכון - ללא עלות

בעלי עסקים רבים, ובמיוחד החדשים שבהם, מגלים שלצד הפעילות השוטפת הם צריכים להתמחות במגוון תחומים, כמו ניהול עובדים, גיוס משאבים, עבודה מול ספקים ושיווק בלתי פוסק. כדי לתמוך בפעילות העסקית מציע הבנק את "המכללה לעסקים", פרויקט בשיתוף המי"ל (המרכז הישראלי לניהול), המתקיים כבר שש שנים. המכללה מציעה קורסים בתחומי שיווק וניהול פיננסי, ב-5 מפגשים בני 3 שעות כל אחד. במסגרת זו מקבלים בעלי העסקים רקע מקצועי וכלים פרקטיים יעילים, שניתנים כהטבה ללא עלות ללקוחות מועדון העסקים של מזרחי-טפחות.

"ההצטרפות למועדון העסקים היא אוטומטית, בקבלת כרטיס אשראי עסקי", מסבירה שבי שמר. בנוסף, בעלי העסקים יוכלו להצטרף לתוכנית "נפגשים לעסקים", הכוללת הרצאות מקצועיות בתחומים שונים שניתנות גם הן כהטבה ללא עלות, ומתקיימות בסניפים, בזום או בפייסבוק לייב.

"טיפ חשוב לכל עסק קטן הוא לבנות תוכנית עסקית", היא מסכמת. "זו לא חייבת להיות אסטרטגיה מובנית אלא יותר קריאת כיוון, הכרת התחום ואיך ניתן להתאים אותו לצורכי השוק המשתנים. הבנק רוצה להכיר את האדם שמאחורי העסק, כי בנקאות טובה היא בסופו של דבר מפגש של רצונות, צרכים ואנשים".

מצטרפים למספר הולך וגדל של עסקים שהתקדמו למזרחי-טפחות ונהנים מחבילת הטבות ייחודיות ומבנקאי אישי בליווי VIP.
הבנקאים העסקיים שלנו מחכים לך:

 • בטלפון: 8860*
 • בוואטסאפ: 076-8818860

פתחו אצלנו חשבון עסקי ותיהנו ממגוון הטבות ושירותים בנקאיים מיוחדים לעסק שלכם הכוללים:

 • שירותים מתקדמים בדיגיטל
 • נכיון שוברי כרטיסי אשראי וצ'קים
 • שירותי פקטורינג
 • כרטיס אשראי עסקי
 • הלוואות מותאמות לצרכי העסק שלכם
 • חברות במועדון "הכרטיס לעסקים"
 • מבצעים חמים ללקוחות עסקיים ועוד

 

הבהרות

 • מתן כל סוגי אשראי וכרטיסי האשראי, סוג הלוואה וביטחונות בכפוף לשיקול דעת הבנק.
 • אי-עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.
 • הבנק אינו אחראי על תוכן ואיכות הקורסים של המרכז הישראלי לניהול
דרכים ליצירת קשר
לקבלת שיחה מבנקאי
נא למלא שם פרטי
נא למלא שם משפחה
נא למלא 9 ספרות כולל ספרת ביקורת
נא למלא מספר טלפון (ספרות בלבד)
רוצה לפתוח חשבון עסקי?

 

הבנקאים שלנו זמינים עבורך
גם ב-WhatsApp וישמחו ללוות אותך בתהליך