Generic placeholder image

הכירו את הבנק שמתאים את עצמו לעסק שלכם

העסקים הפרטיים מניעים את המשק, אבל רק מזרחי-טפחות נמצא שם בשבילם תמיד ומציע שירותים מותאמים לצרכים שלהם

עסקים פרטיים בישראל נאלצים להתמודד עם אי ודאות רבה. אף על פי שהם מניעים את גלגלי הכלכלה הישראלית ומעסיקים את רוב העובדים במשק, רבים מהם מתמודדים עם אתגרים לא קלים: מיסים גבוהים, רגולציה, מצב ביטחוני, תחרות עזה ורגישות גבוהה לתנודות בשווקים בארץ ובעולם. לכן, הם גם אלו שזקוקים לשירותים בנקאיים מגוונים ובזמינות גבוהה. בעקבות התיקון לחוק הבנקאות שמאפשר מעבר מהיר בין בנקים, מצאו את עצמם לפתע בעלי עסקים מחוזרים על-ידי הבנק שלהם, שעד אז לא באמת היו שם בשבילם.

בבנק מזרחי-טפחות אנו מאמינים שלעסקים הפרטיים מגיע לקבל שירות מקצועי תמיד, עם שירותי בנקאות היברידית מסביב לשעון ומעטפת פתרונות מותאמת אישית לצרכים של כל עסק.


מישהו מטפל בך: בנקאי אישי לעסק שלך

"עסקים פרטיים חשופים יותר לשינויים, ורבים מהם גם נפגעו משמעותית בתקופה האחרונה", אומרת שבי שמר, מנהלת החטיבה הקמעונאית במזרחי-טפחות. "כל לקוח הוא עולם ומלואו ואין עסק אחד שדומה לאחר. לכן, לכל לקוח עסקי אנו מצמידים בנקאי שמטפל בו אישית, מכיר אותו ואת מחזורי השיא והשפל, ויודע לזהות קשיים ולסייע מבעוד מועד".

בין היתר, תפקידו של הבנקאי להתאים לבעל/ת העסק פתרונות אשראי, ערבויות וליווי בנקאי שוטף לפעילות העסקית. "אפשר להזמין את הבנקאי להגיע פיזית לעסק ומומלץ לעדכן אותו בכל נושא, כדי שתוכלו לקבל את המענה המתאים בזמן הנכון", אומרת שמר. הבנקאי האישי לעסקים פרטיים זמין במגוון אמצעי תקשורת היברידיים: בסניף, בטלפון, ב-SMS וכמובן אונליין - באתר ובאפליקציה.

"בשעות הערב יוכלו בעלי העסקים לקבל שירות טלפוני במרכז הבנקאות של מזרחי טפחות, שנותן מענה מעבר לשעות הפעילות של הסניף", היא מוסיפה.


אוויר לנשימה: מגוון פתרונות מימון

רכבת ההרים הכלכלית של השנים האחרונות העמידה עסקים פרטיים רבים במבחן, עם קושי תזרימי שלעיתים איים על המשך הפעילות. מזרחי-טפחות מציע מגוון פתרונות מימון, שיוכלו גם לתת את התמיכה הנחוצה כשהעסק מתקדם לשלב הבא, מגייס עובדים או רוכש ציוד. הבנק מסייע בהעמדת אשראי, בין השאר באמצעות הלוואות בערבות המדינה למימון הון חוזר, הרחבת העסק או הקמת עסק חדש.

"קיימות מספר קרנות המתאימות לעסקים. במקביל, מציע מזרחי-טפחות הטבה ייעודית לעסקים פרטיים - הלוואת הצטרפות המוצעת בריבית אטרקטיבית ובפריסה נוחה". ההלוואה מתאימה לחברות, עסקים ואף לעוסקים מורשים. את הלוואת ההצטרפות ניתן לממש עד שנה מיום פתיחת החשבון, בסכום של עד 125,000 ₪, בהתאם למחזור העסקי החודשי.

"חשוב לנו לתת לעסקים הפרטיים מגוון אפשרויות שיעזרו לתת קצת אוויר לנשימה כשנוצרים פערים, וגם יועילו בתקופה של שינוי חיובי, כמו התרחבות העסק", מסבירה שמר. במסגרת השירות, הבנק מעניק גם הטבות ייעודיות בסחר חוץ, המיועדות ללקוחות חדשים או ללקוחות שרוצים להגדיל את הפעילות שלהם בשווקים הבינלאומיים.


לעשות את זה נכון: ללמוד ללא עלות

בעלי עסקים רבים, ובמיוחד החדשים שבהם, מגלים שלצד הפעילות השוטפת הם צריכים להתמחות במגוון תחומים, כמו ניהול עובדים, גיוס משאבים, עבודה מול ספקים ושיווק בלתי פוסק. כדי לתמוך בפעילות העסקית מציע הבנק את "נפגשים לעסקים" הכוללת הרצאות מקצועיות בתחומים שונים שניתנות גם הן כהטבה ללא עלות, ומתקיימות בסניפים, בזום או בפייסבוק לייב. בנוסף, מציע הבנק ההצטרפות למועדון העסקים - הצטרפות שמתבצעת אוטומטית עם הנפקת כרטיס אשראי עסקי של הבנק.

"טיפ חשוב לכל עסק פרטי הוא לבנות תוכנית עסקית", מסכמת שבי שמר. "זו לא חייבת להיות אסטרטגיה מובנית אלא יותר קריאת כיוון, הכרת התחום ואיך ניתן להתאים אותו לצורכי השוק המשתנים. הבנק רוצה להכיר את האדם מאחורי העסק, ולדעת שיש לו תוכנית פעולה".

אנו מזמינים אותך להצטרף לעסקים שמתקדמים למזרחי-טפחות ונהנים מחבילת הטבות מוגדלת, בנקאי אישי, הלוואת הצטרפות לעסקים, הלוואות בערבות המדינה, מועדון לקוחות לעסקים ועוד.

הבנקאים העסקיים שלנו מחכים לך:

  • בטלפון: 8860*
  • בוואטסאפ: 076-8818860

 

הבהרות

  • מתן כל סוגי אשראי וכרטיסי האשראי, סוג הלוואה וביטחונות בכפוף לשיקול דעת הבנק.
  • אי-עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.
  • הבנק אינו אחראי על תוכן ואיכות הקורסים של המרכז הישראלי לניהול
דרכים ליצירת קשר
לקבלת שיחה מבנקאי
נא למלא שם פרטי
נא למלא שם משפחה
נא למלא 9 ספרות כולל ספרת ביקורת
נא למלא מספר טלפון (ספרות בלבד)
רוצה לפתוח חשבון עסקי?

 

הבנקאים שלנו זמינים עבורך
גם ב-WhatsApp וישמחו ללוות אותך בתהליך