Generic placeholder image

הבנק שמתאים את עצמו לעסק שלך

אנו מעניקים מגוון שירותים המותאמים לצרכים של העסק שלך, החל מבנקאי אישי וזמין, ועד מערך הכשרה שיווקית ופיננסית

עסקים קטנים בישראל נאלצים להתמודד עם אי ודאות רבה. למרות שהם מניעים את גלגלי הכלכלה הישראלית ומעסיקים את רוב העובדים במשק, מתמודדים רבים מהם עם אתגרים לא קלים: מסים גבוהים, רגולציה, מצב ביטחוני, תחרות עזה ורגישות גבוהה לתנודות בשווקים בארץ ובעולם. לכן, הם גם אלו שזקוקים לשירותים בנקאיים מגוונים ובזמינות גבוהה.

בבנק מזרחי-טפחות מאמינים שלעסקים הקטנים מגיע לקבל שירות מקצועי תמיד, עם שירותי בנקאות היברידית מסביב לשעון ומעטפת פתרונות מותאמת אישית לצרכים של כל עסק.


בנקאי אישי לעסק שלך

"עסקים קטנים חשופים יותר לשינויים, ורבים מהם גם נפגעו משמעותית בתקופת הקורונה", אומרת סמדר קישינבסקי, מנהלת מחלקת לקוחות עסקיים בבנק מזרחי-טפחות. "כל לקוח הוא עולם ומלואו ואין עסק אחד שדומה לאחר. לכן, לכל לקוח עסקי אנו מצמידים בנקאי שמטפל בו אישית, מכיר אותו ואת מחזורי השיא והשפל, יודע לזהות קשיים ולסייע מבעוד מועד".

בין היתר, תפקידו של הבנקאי הוא להתאים לבעלי העסק פתרונות אשראי מגוונים וללוות את הפעילות העסקית של העסק באופן שוטף. "אפשר להזמין את הבנקאי להגיע פיזית לעסק ומומלץ לעדכן אותו בכל נושא, כדי שתוכלו לקבל את המענה המתאים בזמן הנכון", אומרת קישינבסקי.

הבנקאי האישי לעסקים קטנים זמין במגוון אמצעי תקשורת היברידיים: בסניף, בטלפון, ב-SMS וכמובן בדיגיטל - באתר ובאפליקציה. "בשעות הערב יכולים בעלי העסקים לקבל שירות טלפוני במרכז הבנקאות של מזרחי-טפחות, שנותן מענה מעבר לשעות הפעילות של הסניף", היא מוסיפה.


הלוואת הצטרפות אטרקטיבית

רכבת ההרים הכלכלית של השנתיים האחרונות העמידה עסקים קטנים רבים במבחן, עם קושי תזרימי שלעתים איים על המשך הפעילות. מזרחי-טפחות מציע מגוון פתרונות מימון, שיוכלו גם לתת את התמיכה הנחוצה כשהעסק מתקדם לשלב הבא, מגייס עובדים או רוכש ציוד. הבנק מסייע בהעמדת אשראי, בין השאר באמצעות הלוואות בערבות המדינה למימון הון חוזר, הרחבת העסק או הקמת עסק חדש.

"בנק מזרחי-טפחות זכה במכרז המדינה להעמדת הלוואות לעסקים קטנים ובינוניים במסגרת הקרן בערבות המדינה – פעילות שבה הבנק מוביל בשיתוף עם 2 גופים מוסדיים (בית ההשקעות אלטשולר שחם וחברת הביטוח הפניקס)", אומרת קישינבסקי.

במקביל, מציע מזרחי-טפחות הטבה ייעודית לעסקים קטנים שמעוניינים להעביר את פעילותם אל הבנק - הלוואת הצטרפות המוצעת בריבית אטרקטיבית ובפריסה נוחה. ההלוואה מתאימה לחברות ולעוסקים מורשים. את הלוואת ההצטרפות ניתן לממש עד שנה מיום פתיחת החשבון, בסכום של עד 125,000 שקל, בהתאם למחזור העסקי החודשי.

"חשוב לנו לתת לעסקים הקטנים מגוון אפשרויות שיעזרו לתת קצת אוויר לנשימה כשנוצרים פערים, וגם יועילו בתקופה של שינוי חיובי, כמו התרחבות העסק", מסבירה קישינבסקי. במסגרת השירות, הבנק מעניק גם הטבות ייעודיות בסחר חוץ המיועדות ללקוחות חדשים או ללקוחות שרוצים להגדיל את הפעילות שלהם בשווקים הבינלאומיים.


לומדים לעשות את זה נכון - ללא עלות

בעלי עסקים רבים ובמיוחד החדשים שבהם, מגלים שלצד הפעילות השוטפת הם צריכים להתמחות במגוון תחומים, כמו ניהול עובדים, גיוס משאבים, עבודה מול ספקים ושיווק בלתי פוסק. כדי לתמוך בפעילות העסקית מציע הבנק את "המכללה לעסקים", פרויקט בשיתוף המרכז הישראלי לניהול (המי"ל), המתקיים כבר 6 שנים.

המכללה מציעה קורסים בתחומי שיווק וניהול פיננסי, ב-5 מפגשים בני 3 שעות כל אחד. במסגרת זו מקבלים בעלי העסקים רקע מקצועי וכלים פרקטיים יעילים, שניתנים כהטבה ללא עלות ללקוחות מועדון העסקים של מזרחי-טפחות.

"ההצטרפות למועדון העסקים היא אוטומטית, בקבלת כרטיס אשראי עסקי", מסבירה קישינבסקי. בנוסף, בעלי העסקים יוכלו להצטרף לתוכנית "נפגשים לעסקים", הכוללת הרצאות מקצועיות בתחומים שונים שניתנות גם הן כהטבה ללא עלות, ומתקיימות בסניפים, בזום או בפייסבוק לייב.

"טיפ חשוב לכל עסק קטן הוא לבנות תוכנית עסקית", מסכמת קישינבסקי. "זו לא חייבת להיות אסטרטגיה מובנית אלא יותר קריאת כיוון, הכרת התחום ואיך ניתן להתאים אותו לצורכי השוק המשתנים. הבנק רוצה להכיר את האדם מאחורי העסק, ולדעת שיש לו תוכנית פעולה".

אנו מזמינים אותך להצטרף למספר גדל והולך של עסקים רבים שכבר התקדמו למזרחי-טפחות, לפתוח חשבון עסקי וליהנות מחבילת הטבות ייחודיות ומבנקאי אישי בליווי VIP.

 

הבהרות

  • מתן כל סוגי אשראי וכרטיסי האשראי, סוג הלוואה וביטחונות בכפוף לשיקול דעת הבנק
  • אי עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל
  • הבנק אינו אחראי על תוכן ואיכות הקורסים של המרכז הישראלי לניהול
דרכים ליצירת קשר
לקבלת שיחה מבנקאי
נא למלא שם פרטי
נא למלא שם משפחה
נא למלא 9 ספרות כולל ספרת ביקורת
נא למלא מספר טלפון (ספרות בלבד)
רוצה לפתוח חשבון עסקי?

 

הבנקאים שלנו זמינים עבורך
גם ב-WhatsApp וישמחו ללוות אותך בתהליך

דרכים ליצירת קשר
WhatsApp השארת פרטים