Generic placeholder image

נמצא פתרון להגדלת תשלומי הפנסיה החודשיים

אחרי שנים של עבודה וניהול קריירה תובעניים, הפנסיונרים החדשים רוצים לעשות חיים. ואכן החיים בגיל הפנסיה מזמנים שלל פעילויות פנאי, תרבות ותכנים למילוי הזמן הפנוי, אך לצד ההנאה נדרש גם תקציב מתאים. רשמו לפניכם מושג חדש בעולם המימון: "משכנתא פנסיונית" – תכנית מימון שמעניקה יכולת לבני גיל 60 ומעלה ליהנות מרמת חיים משופרת בגמישות רבה

קהילת בני ה-60 ומעלה גדלה משנה לשנה. גידול זה מוליד לא מעט פתרונות יצירתיים שמיועדים לקהל הפורשים שרוצים ליהנות מרמת חיים טובה במהלך תקופת הפנסיה, אבל, התקופה הזו מלווה גם בדילמות רבות: "איך עושים את זה? איזו רמת חיים אנו יכולים להרשות לעצמנו והאם הכסף יספיק להמשך החיים.. שרק לא ניפול לנטל".

מעשית, עם היציאה לפנסיה, עבור הרוב הגדול של הפורשים, מקורות המימון העיקריים הינם חיסכון פנסיוני (קופות גמל, קרנות פנסיה וביטוחי מנהלים) וקצבאות הביטוח הלאומי. לרוב, מקורות אלו אינם מכסים את הרצונות ואת הצרכים של הפורשים ובוודאי פחות מתאימים כאשר יש צורך לממן הוצאה חד פעמית "כבדה". עובדה זו מחייבת אותם להתפשר או לנסות לחפש מקורות מימון נוספים.

אלו מקורות? למשל, ללכת על האופציה הקלאסית של נטילת הלוואה, אך אופציה זו בעייתית מאחר והיא כרוכה בהחזרים שוטפים שלא פעם מכבידים על ההוצאות החודשיות ולכן מכניסה את הלווים לחובות מעיקים בשלב זה של חייהם. אופציה נוספת היא לחזור חלקית לשוק העבודה, אם כי היא לא תמיד צולחת וגם לא בהכרח מתאימה לכל אחד. אחרי כל השנים, מרבית הפורשים מעוניינים פשוט לנוח ולבלות ובוודאי לא לחזור לעבוד.
אז מה עושים? הרוב מקטינים הוצאות, מצמצמים את ההנאות הקטנות ומוותרים על הגשמת החלומות.

 

ממצאי סקר KANTAR: על מה מוותרים עם היציאה לפנסיה?


משכנתא פנסיונית – פתרון מימון חדש עם גמישות מקסימלית

בעולם קיימת "משכנתה הפוכה". לנו יש פתרון אחר: "משכנתה פנסיונית" - תכנית מימון שמאפשרת לבני 60 ומעלה ליהנות מרמת חיים משופרת בגמישות רבה.

לפני הכול, יש לזכור כי הנכס הפרטי, הבית, הוא המשאב הכלכלי הגדול ביותר שנמצא ברשות בעליו. הבית לא מניב כסף, אבל אפשר "להסב" אותו ליצירת הכנסה שוטפת, תוך שמירת הבעלות עליו.

איך זה בדיוק עובד?

בעוד שבמשכנתא השכיחה משעבדים נכס לבנק תמורת הלוואה לרכישת דירה, במשכנתא פנסיונית משעבדים את הנכס הקיים לבנק להבטחת הלוואה לכל צורך שתגדירו.
ההלוואה הזו ניתנת לתקופה ארוכה של עד 30 שנה, אינה דורשת בהכרח החזרים שוטפים ומאפשרת דחייה שלהם לתקופה של עד 20 שנים. כלומר, תוכלו לקבל סכום גדול בבת אחת או ליהנות במשך תקופת ארוכה מתוספת חודשית להכנסה, בלי הצורך לשאת בנטל של החזר חודשי במשך תקופה ארוכה. לאחר תקופה זו, של הפחתת התשלומים או דחייתם המלאה, ניתן לפרוע את ההלוואה בתשלומים חודשיים שוטפים או בהחזר חד פעמי ("בלון").


משכנתא פנסיונית מאפשרת גמישות מקסימלית והתאמה אישית לצרכים שלכם: תוכלו לבחור בין מסלול המעניק סכום חד-פעמי גדול לצורך מימון הוצאה גדולה חד פעמית, סיוע לילדים, סגירת התחייבויות קודמות או אפילו כמקור מימון במעבר לדיור מוגן, לבין מסלול של תוספת חודשית קבועה או גמישה להכנסה, המאפשר להגדיל את ההכנסה חודשית בסכום אותו תגדירו מראש לטובת מימון הוצאות שוטפות, שדרוג רמת החיים – או לכל דבר שתרצו. ניתן גם לשלב בין שני המסלולים.

במסלול של תוספת חודשית קיימות 2 אפשרויות – "תוספת חודשית קבועה להכנסה" – בה ניתן לקבל כל חודש (עד 20 שנה) סכום קבוע אותו תגדירו מראש או לחילופין לבחור ב"תוספת חודשית גמישה להכנסה"- בה תחליטו בכל חודש כמה תרצו לנצל מתוך הסכום אותו הגדרנו מראש - מלוא הסכום או חלקו. בכל מקרה, חשוב שתדעו, שההחזר העתידי יהיה רק כנגד הסכום בו תשתמשו בפועל, או במילים פשוטות – לא ניצלתם, לא שילמתם!

המוצר מוצע ללקוחות כל הבנקים. אם תרצו לקבל מידע נוסף, תתקשרו ל-*8860 או השאירו פרטים בטופס משמאל. נשמח לשוחח אתכם בשיתוף הילדים ולבנות עבורכם פתרון שיתאים לכם באופן אישי.

 

 

הבהרות

  • אי-עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.
  • מתן כל סוגי אשראי וכרטיסי האשראי, סוג הלוואה וביטחונות בכפוף לשיקול דעת הבנק.
  • האמור לעיל הינו בבחינת מידע בלבד ואינו מהווה כלל וכלל הצעה למתן אשראי
דרכים ליצירת קשר
לקבלת הצעה למשכנתא פנסיונית
נא למלא שם פרטי
נא למלא שם משפחה
נא למלא 9 ספרות כולל ספרת ביקורת
נא למלא מספר טלפון (ספרות בלבד)
משאירים פרטים ואנו מייד מתקשרים אליך​​
נא למלא שם פרטי
נא למלא שם משפחה
נא למלא ת.ז.. 9 ספרות כולל ספרת ביקורת
נא למלא מספר טלפון (ספרות בלבד)